SAML SP 2.0 Single Sign On (SSO) - SAML Service Provider (7.x-2.4) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Username
bg: Потребителско име

en: Support
bg: Заявки за поддръжка

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Password
bg: Парола

en: Back
bg: Назад

en: Save
bg: Запази

en: Upload
bg: Трансфер

en: Email
bg: Е-поща

en: Phone
bg: Телефон

en: Role
bg: Роля
