SAML SP 2.0 Single Sign On (SSO) - SAML Service Provider (7.x-2.4) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Username
bn: ব্যবহারকারীর নাম

en: Password
bn: পাসওয়ার্ড

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Upload
bn: আপলোড

en: Email
bn: ইমেইল
