SAML SP 2.0 Single Sign On (SSO) - SAML Service Provider (7.x-2.4) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Register
cs: Registrovat

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Password
cs: Heslo

en: Back
cs: Zpět

en: Save
cs: Uložit

en: Upload
cs: Nahrát

en: Email
cs: E-mail

en: Email Address
cs: E-mailová adresa

en: Phone
cs: Telefon

en: Phone number
cs: Telefonní číslo

en: Query
cs: Dotaz
