SAML SP 2.0 Single Sign On (SSO) - SAML Service Provider (7.x-2.4) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Register
hr: Registriraj se

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Support
hr: Podrška

en: Reset
hr: Poništi

en: Password
hr: Lozinka

en: Back
hr: Natrag

en: Save
hr: Spremi

en: Upload
hr: Otpremi

en: Email
hr: E-pošta

en: Phone
hr: Telefon

en: Role
hr: Uloga
