SAML SP 2.0 Single Sign On (SSO) - SAML Service Provider (7.x-2.4) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Username
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਨਾਂ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Password
pa: ਪਾਸਵਰਡ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Upload
pa: ਅੱਪਲੋਡ

en: Role
pa: ਰੋਲ
