SAML SP 2.0 Single Sign On (SSO) - SAML Service Provider (7.x-2.4) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Reset
sq: Rifillo

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Save
sq: Ruaj

en: Upload
sq: Ngarkimi
