SAML SP 2.0 Single Sign On (SSO) - SAML Service Provider (7.x-2.4) - en to uk translation catalogue (20 entries)

en: Register
uk: Реєстрація

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Support
uk: Підтримка

en: Reset
uk: Скинути

en: Password
uk: Пароль

en: Back
uk: Назад

en: Save
uk: Зберегти

en: Upload
uk: Викласти

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Email Address
uk: Адреса електронної пошти

en: Phone
uk: Телефон

en: Role
uk: Роль

en: Phone number
uk: Номер телефону

en: Query
uk: Запит

en: Save Configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: Customer ID
uk: Ід клієнта

en: 7 days
uk: 1 тиждень

en: Import/Export
uk: Імпорт/Експорт

en: 30 days
uk: 30 днів

en: Submit Query
uk: Виконати запит
