SAML SP 2.0 Single Sign On (SSO) - SAML Service Provider (7.x-2.5) - en to ga translation catalogue (7 entries)

en: Username
ga: Ainm úsáideora

en: Password
ga: Pasfhocal

en: Upload
ga: Uaslódáil

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Email Address
ga: Seoladh R-phost

en: Phone
ga: Fón

en: Phone number
ga: Fón
