SAML SP 2.0 Single Sign On (SSO) - SAML Service Provider (7.x-2.5) - en to ro translation catalogue (15 entries)

en: Register
ro: Înscriere

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Support
ro: Suport

en: Reset
ro: Resetează

en: Password
ro: Parolă

en: Back
ro: Înapoi

en: Save
ro: Salvare

en: Upload
ro: Încarcă

en: Email
ro: email

en: API Key
ro: Cheie API

en: Phone
ro: Telefon

en: Role
ro: Rol

en: Phone number
ro: Număr de telefon

en: Query
ro: Interogare

en: Upload File
ro: Încărcare fișier
