SAML SP 2.0 Single Sign On (SSO) - SAML Service Provider (7.x-2.51) - en to pl translation catalogue (16 entries)

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Support
pl: Wsparcie

en: Reset
pl: Resetuj

en: Password
pl: Hasło

en: Back
pl: Wstecz

en: Save
pl: Zapisz

en: Upload
pl: Wyślij plik

en: Email Address
pl: Adres Email

en: API Key
pl: Klucz API

en: Phone
pl: Telefon

en: Phone number
pl: Numer telefonu

en: Query
pl: Zapytanie

en: Save Configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Customer ID
pl: ID klienta

en: 7 days
pl: 7 dni
