SAML SP 2.0 Single Sign On (SSO) - SAML Service Provider (7.x-2.51) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ps: ولیګه

en: Username
ps: کارن نوم

en: Password
ps: پټ توری

en: Upload
ps: پورته کول

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Query
ps: پوښتنه
