SAML SP 2.0 Single Sign On (SSO) - SAML Service Provider (7.x-2.51) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: Username
se: Geavahannamma

en: Password
se: Beassansátni

en: Save
se: Vurke

en: Upload
se: Bija neahttabáikái

en: Phone number
se: Telefuvdnanummir
