SAML SP 2.0 Single Sign On (SSO) - SAML Service Provider (7.x-2.51) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Back
th: กลับ

en: Save
th: บันทึก

en: Upload
th: อัพโหลด

en: Email
th: อีเมล

en: Phone
th: โทรศัพท์

en: Query
th: สอบถาม

en: Customer ID
th: รหัสลูกค้า

en: Import/Export
th: นำเข้า/ส่งออก
