SAML SSO - Service Provider (7.x-2.4) - en to ja translation catalogue (17 entries)

en: Register
ja: 登録

en: Username
ja: ユーザー名

en: Support
ja: サポート

en: Reset
ja: リセット

en: Password
ja: パスワード

en: Back
ja: 戻る

en: Save
ja: 保存

en: Upload
ja: アップロード

en: Email
ja: メール

en: Email Address
ja: メールアドレス

en: Phone
ja: 電話番号

en: Role
ja: 役割

en: Phone number
ja: 電話番号

en: Query
ja: クエリー

en: Customer ID
ja: 顧客ID

en: 30 days
ja: 30日

en: 90 days
ja: 90日
