SAML 2.0 Single Sign On (Drupal as Identity Provider) (7.x-1.17) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Register
el: Εγγραφή

en: Attribute
el: Ιδιότητες

en: Value
el: Αξία

en: Back
el: Πίσω

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Phone
el: Τηλέφωνο

en: Phone number
el: Αριθμός τηλεφώνου

en: Query
el: Ερώτημα

en: Customer ID
el: Α/Α πελάτη
