SAML 2.0 Single Sign On - SAML Identity Provider (7.x-1.30) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Register
nl: Inschrijven

en: Attribute
nl: Attribuut

en: Value
nl: Waarde

en: Back
nl: Terug

en: Save
nl: Opslaan

en: Update
nl: Bijwerken

en: Email
nl: E-mail

en: Email Address
nl: E-mailadres

en: API Key
nl: API-sleutel

en: Phone
nl: Telefoonnummer

en: Phone number
nl: Telefoonnummer

en: Save Configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Customer ID
nl: Klant-ID
