SAML 2.0 Single Sign On - SAML Identity Provider (7.x-1.31) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Register
te: నమోదు చెయ్యు

en: Attribute
te: లక్షణము

en: Value
te: విలువ

en: Back
te: వెనక్కి

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Update
te: తాజాకరించు

en: Email
te: ఈమెయిలు
