SAML IDP 2.0 Single Sign On (SSO) - SAML Identity Provider (7.x-1.32) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Register
my: မှတ်ပုံတင်ရန်

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Username
my: အမည်

en: Back
my: နောက်သို့

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ
