Mini site (7.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Exists
oc: Present

en: Maximum upload size
oc: Talha maximala dels mandadisses

en: Unable to create
oc: Creacion impossible

en: Enter a value like "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) or "50 MB" (megabytes) in order to restrict the allowed file size. If left empty the file sizes will be limited only by PHP's maximum post and file upload sizes (current limit <strong>%limit</strong>).
oc: Picatz una valor coma "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) o "50 MB" (megabytes) per restringir la talha de fichièr permesa. Se ho deixeu en blanc, la talha del fichièr solament es limitarà per la talha maximala de post e la talha dels mandadisses de fichièrs del PHP (el límit actual es <strong>%limit</strong>).

en: The list of allowed extensions is not valid, be sure to exclude leading dots and to separate extensions with a comma or space.
oc: La lista d'extensions permeses es pas valida. Asseguratz-vos d'excloure lo punt inicial e de separa las extensions amb una coma o un espaci.

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
oc: Separatz las extensions amb un espaci o una coma e no inclogueu lo punt inicial.
