Mini site (7.x-1.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Exists
pl: Istnieje

en: Maximum upload size
pl: Maksymalny rozmiar pliku.

en: Unable to create
pl: Nie można utworzyć

en: Enter a value like "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) or "50 MB" (megabytes) in order to restrict the allowed file size. If left empty the file sizes will be limited only by PHP's maximum post and file upload sizes (current limit <strong>%limit</strong>).
pl: Wartość w formacie "512" (bajtów), "80 KB" (kilobajtów) lub "50 MB" (megabajtów), która określa jak duży plik można wysłać z pomocą tego pola. Pozostawienie pola pustego spowoduje przyjęcie wartości ustawionej w PHP (obecnie <strong>%limit</strong>).

en: The list of allowed extensions is not valid, be sure to exclude leading dots and to separate extensions with a comma or space.
pl: Lista dozwolonych rozszerzeń jest nieprawidłowa. Należy upewnić się czy pominięto wiodące kropki i czy użyto odstępu lub przecinka do odseparowania wartości.

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
pl: Lista rozszerzeń oddzielonych przecinkami lub odstępem, bez wiodącej kropki.
