Mini site (7.x-1.0-alpha4) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Exists
sv: Existerar

en: Maximum upload size
sv: Största uppladdningsstorlek

en: Unable to create
sv: Kan inte skapa

en: Enter a value like "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) or "50 MB" (megabytes) in order to restrict the allowed file size. If left empty the file sizes will be limited only by PHP's maximum post and file upload sizes (current limit <strong>%limit</strong>).
sv: Ange ett värde som "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) eller "50 MB" (megabytes) för att begränsa tillåten filstorlek. Om detta lämnas tomt kommer filstorleken endast att begränsas av PHP:s största post- och filuppladdningsstorlek (nuvarande begränsning är <strong>%limit</strong>).

en: The list of allowed extensions is not valid, be sure to exclude leading dots and to separate extensions with a comma or space.
sv: Listan med tillåtna filändelser är inte giltig. Se till att ta bort punkter i början av ord och separera filändelser med komma eller mellanslag.

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
sv: Separera filändelser med mellanslag eller kommatecken och ta ej med en inledande punkt.
