Mini site (7.x-1.0-alpha4) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Exists
uk: Існує

en: Maximum upload size
uk: Максимальний розмір відвантаження на сайт

en: Unable to create
uk: Неможливо створити

en: Enter a value like "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) or "50 MB" (megabytes) in order to restrict the allowed file size. If left empty the file sizes will be limited only by PHP's maximum post and file upload sizes (current limit <strong>%limit</strong>).
uk: Для встановлення дозволеного розміру файла введіть таке значення як "512" (байт), "80 KB" (кілобайт) або "50 MB" (мегабайт). Якщо значення немає, розміри файлів будуть обмежуватись лише налаштуваннями PHP щодо максимального розміру повідомлення та відвантаженого файла (поточні обмеження <strong>%limit</strong>).

en: The list of allowed extensions is not valid, be sure to exclude leading dots and to separate extensions with a comma or space.
uk: Хибний перелік дозволених розширень, перевірте відсутність крапок на початку та наявність ком або пробілів між розширеннями.

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
uk: Розширення вводити через пробіл або кому і крапку перед розширенням не ставити.
