Mini site (7.x-1.0-unstable1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Exists
fi: On olemassa

en: Maximum upload size
fi: Suurin siirtokoko

en: Unable to create
fi: Luonti epäonnistui

en: Enter a value like "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) or "50 MB" (megabytes) in order to restrict the allowed file size. If left empty the file sizes will be limited only by PHP's maximum post and file upload sizes (current limit <strong>%limit</strong>).
fi: Syötä arvo muotoa "512" (tavua), "80 KB" (kilotavua) tai "50 MB" (megatavua) rajoittaaksesi sallittua kokoa. Jos jätät tämän tyhjäksi, tiedostojen koon rajoittamiseen käytetään ainoastaan PHP:n omia enimmäiskokoasetuksia (tämänhetkinen raja <strong>%limit</strong>).

en: The list of allowed extensions is not valid, be sure to exclude leading dots and to separate extensions with a comma or space.
fi: Sallittujen tiedostopäätteiden lista ei ole validi. Varmista ettet ole syöttänyt päätteen nimeä edeltäviä pisteitä ja olet erotellut päätteiden nimet pilkuilla tai välilyönneillä.

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
fi: Erottele tiedostopäätteet pilkuin eroteltuina ilman tiedostopäätettä edeltävää pistettä.
