Mini site (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Exists
tr: Mevcuttur

en: Maximum upload size
tr: Maksimum dosya büyüklüğü

en: Unable to create
tr: Oluşturulamadı

en: Enter a value like "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) or "50 MB" (megabytes) in order to restrict the allowed file size. If left empty the file sizes will be limited only by PHP's maximum post and file upload sizes (current limit <strong>%limit</strong>).
tr: Dosya boyutunu sınırlamak için "512" (bayt), "80 KB" (kilobayt), "50 MB" (megabayt) gibi bir değer girin. Boş bırakılır ise PHP'nin en fazla yükleme boyutu kullanılacaktır.

en: The list of allowed extensions is not valid, be sure to exclude leading dots and to separate extensions with a comma or space.
tr: Izin verilen dosya uzantıları listesi geçerli değil, başa nokta koymadığınıza ve uzantıları bir virgül veya boşlukla ayırdığınıza emin olun.

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
tr: Uzantıları virgül ile boşluk bırakarak yazın, nokta koymayın.
