Mini site (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Exists
hu: Létezik

en: Maximum upload size
hu: A legnagyobb feltölthető méret

en: Unable to create
hu: Nem lehet létrehozni

en: Enter a value like "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) or "50 MB" (megabytes) in order to restrict the allowed file size. If left empty the file sizes will be limited only by PHP's maximum post and file upload sizes (current limit <strong>%limit</strong>).
hu: Meghatározza az egyes fájlokra érvényes méretkorlátot. Az engedélyezett fájlmérethez egy értéket kell megadni, például: „512” (bájt), „80K” (kilobájt) vagy „50M” (megabájt). Üresen hagyva a fájl méretét csak a PHP-ban beállított legnagyobb beküldési és fájl feltöltési méret (jelenleg <strong>%limit</strong>) korlátozza.

en: The list of allowed extensions is not valid, be sure to exclude leading dots and to separate extensions with a comma or space.
hu: A megengedett fájlkiterjesztések felsorolása érvénytelen. Figyelni kell arra, hogy a kiterjesztés előtti pontot nem kell megadni, valamint a fájlkiterjesztések felsorolásához vessző, vagy szóköz használható.

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
hu: A kiterjesztéseket szóközzel vagy vesszővel kell elválasztani és nem kell használni a bevezető pontot.
