Mini site (7.x-1.2) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Exists
nl: Bestaat

en: Maximum upload size
nl: Maximumgrootte per upload

en: Unable to create
nl: Kan niet worden aangemaakt

en: Enter a value like "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) or "50 MB" (megabytes) in order to restrict the allowed file size. If left empty the file sizes will be limited only by PHP's maximum post and file upload sizes (current limit <strong>%limit</strong>).
nl: Voer een waarde zoals '512' (bytes), '80 kB' (kilobytes) of '50 MB' (megabytes) in voor de maximale bestandsgrootte. Als dit veld leeg wordt gelaten dan bepalen de PHP-instellingen, 'maximum post' en 'file upload' de maximale grootte (de huidige limiet is <strong>%limit</strong>).

en: The list of allowed extensions is not valid, be sure to exclude leading dots and to separate extensions with a comma or space.
nl: De lijst met toegestane bestandsextensies is niet geldig, controleer of er geen punten gebruikt zijn en dat de extensies gescheiden zijn door een komma of spatie.

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
nl: Scheid de extensies met een spatie of komma en plaats er geen punt voor.
