Mini site (7.x-1.2) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Exists
bo: གནས་འདུག

en: Maximum upload size
bo: ཆེས་ཆེ་བའི་ཡར་སྤྲོད་ཚད

en: Unable to create
bo: གསར་བཟོ་བྱེད་མི་ཐུབ

en: Enter a value like "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) or "50 MB" (megabytes) in order to restrict the allowed file size. If left empty the file sizes will be limited only by PHP's maximum post and file upload sizes (current limit <strong>%limit</strong>).
bo: ཐོབ་གྲངས་ཤིག་ནང་འཇུག་བྱེད་པ། དཔེར་ན512༼bytes༽ དང་80 KB༼kilobytes༽ ཡང་ན་50 MB༼megabytes༽་ལྟ་བུ་སྤྱད་ནས་ཡིག་ཆ་ལ་ཚོད་འཛིན་བྱས་ཆོག གལ་སྲིད་དེར་སྟོང་བར་བསྐྱུར་ན་ཡིག་ཆའི་ཆེ་ཆུང་ཚད་PHP་ཡི་གསར་སྤེལ་གྱི་ཚད་ཆེ་ཤོས་དང་ཡར་སྤྲོད་ཡིག་ཆའི་ཚད་ཁོ་ན་ལས་ཚོད་འཛིན་མེད། ༼མིག་སྔའི་ཚད་ནི་<strong>%limit</strong>ཡིན།༽

en: The list of allowed extensions is not valid, be sure to exclude leading dots and to separate extensions with a comma or space.
bo: སྤྱོད་ཆོག་པའི་མཐུད་སྣེ་དེ་དག་ལ་ཕན་ནུས་མི་འདུག། ངེས་པར་མཐུད་སྣེ་རེ་རེའི་མཚམས་སུ་ཚེག་འབྲིང་,དང་ཡང་ན་སྟོང་མཐེབ་བཞག་པ་མ་ཟད་མིང་གི་འགོ་ལ་.་མེད་པར་ཞུ་དག་བྱེད་དགོས།

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
bo: མཐུད་སྣེ་རེ་རེའི་མཚམས་སུ་སྟོང་མཐེབ་དང་ཚེག་འབྲིང་,སྤྱད་ནས་དབྱེ་མཚམས་བཞག་པ་དང་དེའི་འགོ་ལ་.་ཡོད་མི་ཉན།
