Mini site (7.x-1.2) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Exists
ja: 存在

en: Maximum upload size
ja: 最大アップロードサイズ

en: Unable to create
ja: 作成不可

en: Enter a value like "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) or "50 MB" (megabytes) in order to restrict the allowed file size. If left empty the file sizes will be limited only by PHP's maximum post and file upload sizes (current limit <strong>%limit</strong>).
ja: アップロードファイルサイズを制限するため、"512" (バイト), "80 KB" (キロバイト) or "50 MB" (メガバイト)のような数値を入力してください。空白にしておくと、PHP設定の maximum post and file upload size(現在の設定では<strong>%limit</strong>)が利用されます。

en: The list of allowed extensions is not valid, be sure to exclude leading dots and to separate extensions with a comma or space.
ja: 許可する拡張子のリストが不正です。先頭のドットをつけないで、カンマかスペースで区切った拡張子のリストになっているか確認してください。

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
ja: 拡張子はスペースまたはコンマで区切り、最初にピリオドを使わないでください。
