Mirrors Import Export (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Status
ar: الحالة

en: Submit
ar: إضافة

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Text
ar: نص

en: Integer
ar: عدد صحيح

en: Decimal
ar: عدد عشري

en: Float
ar: عدد حقيقي

en: No content available.
ar: لا يوجد محتوى.

en: Boolean
ar: قيمة منطقية

en: Bundle
ar: الحزمة
