Mirrors Import Export (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (12 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Status
hi: अवस्था

en: Submit
hi: जमा करें

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Text
hi: लेख

en: Views UI
hi: द्रश्य UI

en: Integer
hi: पूर्णांक

en: Decimal
hi: दशमलव

en: Float
hi: फ्लोट

en: Boolean
hi: बूलियन

en: Bundle
hi: पोटली
