Mirrors Import Export (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Status
ka: სტატუსი

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Text
ka: ტექსტი

en: Integer
ka: მთელი რიცხვი
