Mirrors Import Export (7.x-1.0) - en to or translation catalogue (6 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Disabled
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Enabled
or: ସକ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Integer
or: ପୂର୍ଣ୍ଣାଙ୍କ

en: Boolean
or: ବୁଲିଆନ୍
