Mirrors Import Export (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: Title
pt: Título

en: Submit
pt: Enviar

en: Disabled
pt: Desativado

en: Enabled
pt: Habilitado

en: Text
pt: Texto

en: Views UI
pt: Views: Interface de usuário

en: Integer
pt: Inteiro

en: Float
pt: Ponto flutuante

en: No content available.
pt: Nenhum conteúdo disponível.

en: Boolean
pt: Booleano

en: Bundle
pt: Pacote

en: Entity Type
pt: Tipo de entidade

en: Term Reference
pt: Referência do termo
