Mirrors Import Export (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Status
ta: நிலை

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Text
ta: உரை

en: Integer
ta: முழுஎண்

en: Decimal
ta: பதின்மம்

en: No content available.
ta: எந்த உள்ளடக்கங்களும் இல்லை.

en: Boolean
ta: பூலியன்

en: Bundle
ta: பொதி
