Mirrors Import Export (7.x-1.1) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Submit
az: Təqdim

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Text
az: Mətn

en: Views UI
az: Uİ görünüşü

en: Integer
az: Tam

en: Decimal
az: Onluq

en: Float
az: Kəsr ədəd

en: No content available.
az: Əlçatan məzmun yoxdur.

en: Boolean
az: Məntiq

en: Bundle
az: Paket
