Mirrors Import Export (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Status
cs: Stav

en: Submit
cs: Odeslat

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Integer
cs: Celé číslo

en: Decimal
cs: Desetinné číslo

en: Float
cs: Desetinné číslo s plovoucí čárkou

en: No content available.
cs: Žádný obsah není k dispozici.

en: Boolean
cs: Logická hodnota (Boolean)

en: Entity Type
cs: Typ entity
