Mirrors Import Export (7.x-1.1) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Status
eo: Stato

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Text
eo: Teksto

en: Integer
eo: Entjero

en: Float
eo: Glitpunktnombro

en: Boolean
eo: Bulea valoro

en: Bundle
eo: Fasko
