Mirrors Import Export (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Status
fi: Tila

en: Submit
fi: Lähetä

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Text
fi: Teksti

en: Views UI
fi: Näkymien hallintapaneeli

en: Integer
fi: Kokonaisluku

en: Decimal
fi: Desimaali

en: Float
fi: Liukuluku

en: Importer
fi: Lataaja

en: No content available.
fi: Ei sisältöä.

en: Boolean
fi: Totuusarvo

en: Bundle
fi: Paketti

en: Term Reference
fi: Termiviittaus
