Mirrors Import Export (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Status
hu: Állapot

en: Submit
hu: Beküldés

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Text
hu: Szöveg

en: Integer
hu: Egész szám

en: Decimal
hu: Decimális

en: Float
hu: Lebegőpontos

en: Importer
hu: Importáló

en: No content available.
hu: Nincs elérhető tartalom.

en: Boolean
hu: Logikai

en: Bundle
hu: Mezőköteg

en: Entity Type
hu: Entitástípus

en: Term Reference
hu: Kifejezéshivatkozás
