Mirrors Import Export (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Status
ja: 状態

en: Submit
ja: 送信

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: Text
ja: テキスト

en: Integer
ja: 整数

en: Decimal
ja: 固定小数点数値

en: Float
ja: 浮動小数点数値

en: Importer
ja: インポーター

en: No content available.
ja: コンテンツが見つかりません。

en: Boolean
ja: 真偽値

en: Bundle
ja: バンドル

en: Term Reference
ja: ターム参照
