Mirrors Import Export (7.x-1.1) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Status
sr: Статус

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Text
sr: Текст

en: Float
sr: С покретним зарезом

en: Bundle
sr: Пакет
