Mirrors Import Export (7.x-1.2) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Submit
jv: Kirim

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Text
jv: Teks

en: Decimal
jv: Desimal

en: Float
jv: Pecahan

en: No content available.
jv: Ora ānā kontèn sing cumawis.
