Mirrors Import Export (7.x-1.2) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Integer
ne: पूर्ण संख्या

en: Boolean
ne: सही वा गलत

en: Bundle
ne: पोका
