Mirrors Import Export (7.x-1.2) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Submit
nl: Indienen

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Text
nl: Tekst

en: Views UI
nl: Views-UI

en: Integer
nl: Geheel getal

en: Decimal
nl: Decimaal

en: Float
nl: Zwevendekommagetal

en: No content available.
nl: Geen inhoud beschikbaar.

en: Bundle
nl: Bundel

en: Entity Type
nl: Entiteitstype
