Mirrors Import Export (7.x-1.2) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Status
tr: Durum

en: Submit
tr: Gönder

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Text
tr: Metin

en: Views UI
tr: Görünüm Kullanıcı Arayüzü

en: Integer
tr: Tamsayı

en: Decimal
tr: Ondalık

en: Float
tr: Kesirli

en: No content available.
tr: Hiçbir içerik mevcut değil.

en: Boolean
tr: Mantıksal

en: Bundle
tr: Paket (bundle)
