Mirrors Import Export (7.x-1.2) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Status
ur: حالت

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Text
ur: متن

en: Integer
ur: صحیح عدد

en: Float
ur: کسری عدد

en: Boolean
ur: بولین

en: Bundle
ur: بنڈل
