Mirrors Import Export (7.x-1.3) - en to am translation catalogue (10 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Submit
am: አስገባ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Date
am: ቀን

en: Text
am: ጽሁፍ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Integer
am: ኢንቲጀር

en: Boolean
am: ቡሊያን

en: Bundle
am: ቅርቅብ
