Mirrors Import Export (7.x-1.3) - en to be translation catalogue (15 entries)

en: Status
be: Статус

en: Submit
be: Захаваць

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Date
be: Дата

en: Taxonomy term
be: Тэрмін таксаноміі

en: Text
be: Тэкст

en: User
be: Карыстальнік

en: Node
be: Вузел

en: Integer
be: Цэлае

en: Decimal
be: Дзесятковы

en: No content available.
be: Няма даступнага змесціва.

en: Boolean
be: Лагічны тып  (Boolean)

en: Bundle
be: Набор

en: Taxonomy Term
be: Тэрмін таксаноміі
