Mirrors Import Export (7.x-1.3) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Submit
bg: Запис

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Date
bg: Дата

en: Taxonomy term
bg: Термин на таксономията

en: Text
bg: Текст

en: User
bg: Потребител

en: Node
bg: Материал
