Mirrors Import Export (7.x-1.3) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Date
bn: তারিখ

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: No content available.
bn: কোন কন্টেন্ট নেই।
